Zastępstwa

START
Wiadomość
  • Informacje o plikach cookies...

    Ta strona używa pliki cookies do nawigacji oraz innych funkcji. Przeglądając nasz serwis, zgadzasz się na pozostawienie plików cookies na Twoim urządzeniu.

Rajd szkolny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Supernat Anna   
piątek, 14 czerwca 2019 16:01

7 czerwca odbył się VIII Rajd Szkolny przy Szkole Podstawowej nr 6 w Chrzanowie pod opieką Komisji Turystyki Młodzieżowej działającej przy PTTK w Chrzanowie.

Wzięło w nim udział 120 uczestników z Chrzanowa - wszyscy uczniowie z SP6 oraz 22 uczniów z SP3 wraz z wychowawcami. Rajd odbywał się na dwóch trasach. Młodsi uczniowie pod opieką przewodnika Jana Oczkowskiego przeszli trasę: Kościelec - Łazienki - Zalew Chechło - Kościelec - z przerwą na nowym placu zabaw przy Zalewie Chechło. Uczniowie klas starszych wraz z przewodnikiem Wacławem Oczkowskim pokonali trasę Kościelec - Fablok - Rospontowa Kamieniołom Żelatowa - Stella - Kościelec. Na mecie każdy uczestnik rajdu otrzymał poczęstunek oraz gadżet. Rajd był udany - pogoda i humor dopisały.
Poprawiony: piątek, 14 czerwca 2019 16:03
 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Aktualnie on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości 


Najnowsze

Najczęściej czytane

Konkursy


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: website hosting professional top actors Valid XHTML and CSS.