START

Pociąg do- wyniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Supernat Anna
poniedziałek, 06 maja 2019 15:25

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem "Pociąg do tradycji"

Organizatorem Konkursu była Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Chrzanowie.

W konkursie wzięło udział 6 szkół z gminy Chrzanów: SP 5, SP6, SP 8, SP10, SP Płaza, SP Luszowice. Do organizatora przekazanych zostało 231 prac z klas I- VIII ze szkół Podstawowych i klas III gimnazjum. Temat pracy plastycznej dla klas I- III "Lokomotywa marzeń"; klas IV-VI, VII-VIII i III gimnazjum ?Jedzie pociąg z Chrzanowa".

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Pociąg do tradycji"

Konkurs był indywidualny i został przeprowadzony w dwóch etapach, w których wzięło udział 5 szkól z gminy Chrzanów: SP5, SP6, SP3, SP Luszowice, SP8.

Pierwszy etap szkolny: Test wyboru, odbył się 19 marca 2019r. w wyżej wymienionych szkołach., w którym wzięło udział 31 uczniów. Drugi etap międzyszkolny odbył się

4 kwietnia w szkole Podstawowej nr 6. wzięło w nim udział 10 uczniów, którzy otrzymali najwyższą ilość punktów w etapie szkolnym.

Drugi etap składał się z trzech zadań: Puzzle, kodowanie, kody QR.

Poprawiony: poniedziałek, 06 maja 2019 15:30