START

VIII Światowy Dzień tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Supernat Anna
piątek, 28 września 2018 22:38

Z okazji VIII ŚWIATOWEGO DNIA TABLICZKI MNOŻENIA w naszej szkole został przeprowadzony egzamin na EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA. Oto zwycięzcy:

Klasa 4a: Łaptaś Kacper, Nehring Sebastian, Paluch Aleksandra.

Klasa 4b: Cygan Zuzanna, Jochymek Kamil, Baliś Paweł, Gładysek Michał, Zając Lidia, Piegza Natalia, Zeman Kuba, Suder Mikołaj.

Klasa 5a: Dyba Wiktoria, Kasprzyk Jakub, Kawala Wiktor, Prochal Julia, Prokop Łukasz.

Klasa 5b: Baliś Paulina, Bębenek Milena, Cięciwa Kamila, Klimek Zuzanna, Puchała Alicja, Starzykiewicz Piotr, Jaśko Sebastian, Starzycka Barbara.

Klasa 6: Bryk Jan, Lesiów Dawid, Jachimczyk Piotr, Puchała Natalia, Siata Maria, Szczygieł Anna, Wleciał Bartosz.

Klasa 7: Kasprzyk Magdalena, Koźmin Kamil, Sajdak Katarzyna, Skowroński Łukasz, Spyt Krystian.

Klasa 8: Dubiel Jakub, Fabia Natalia, Jochymek Miłosz, Paliwoda Joanna, Pieczara Małgorzata, Skrajniak Julia.

GRATULUJEMY!

W tym dniu zostali również przeegzaminowani niektórzy rodzice oraz pracownicy szkoły - w sumie 26 osób. Każdy miał do rozwiązania pięć przykładów. Oto wyniki:

Ilość poprawnych odpowiedz

Ilość osób