START Dla rodziców Aktualności Rady Rodziców Składka na "komitet rodzicielski" na rok szk. 2018/2019

Składka na "komitet rodzicielski" na rok szk. 2018/2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Malik
niedziela, 01 października 2017 13:28

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

Składka na "komitet rodzicielski" w r. szk. 2019/2020 wynosi 50 zł za dziecko (z zastrzeżeniem poniższego).

UWAGA ! W przypadku rodzeństw, pierwsze dziecko płaci 50 zł a kolejne 25zł , każde następne jest zwolnione ze składki. Składka jest dobrowolna ale aby móc sfinansować imprezy szkolne i nagrody w konkursach potrzebujemy Państwa wsparcia.

Rada Rodziców:

Agnieszka Mulka- przewodnicząca