START Dla rodziców Aktualności Rady Rodziców Składka na "komitet rodzicielski" na rok szk. 2018/2019

Składka na "komitet rodzicielski" na rok szk. 2018/2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Malik
niedziela, 01 października 2017 13:28

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

Składka na "komitet rodzicielski" w r. szk. 2018/2019 wynosi 50 zł za dziecko (z zastrzeżeniem poniższego).

UWAGA ! W przypadku rodzeństw, pierwsze dziecko płaci 50 zł a kolejne 20zł , każde następne jest zwolnione ze składki. Składka jest dobrowolna ale aby móc sfinansować imprezy szkolne i nagrody  w konkursach potrzebujemy Państwa wsparcia.

Będziemy bardzo wdzięczni za uiszczenie wpłat do końca stycznia 2019, oczywiście składkę można wpłacać do końca roku szkolnego.

Informacje na temat konta Rady Rodziców znajdziecie Państwo tu Szczegóły.

Poprawiony: wtorek, 09 października 2018 13:13