WPŁATY NA KOMITET RODZICIELSKI

Rada Rodziców informuje, że składka na komitet rodzicielski w roku szkolnym 2021/2022 wynosi 50 zł za dziecko z zastrzeżeniem, że w przypadku rodzeństw, 50 zł płaci tylko pierwsze dziecko, kolejne płaci 30 zł, a każde następne jest zwolnione ze składki.
Składka jest dobrowolna, ale aby móc sfinansować imprezy szkolne i nagrody w konkursach potrzebujemy Państwa wsparcia. Będziemy bardzo wdzięczni za uiszczenie wpłat do końca stycznia 2022, oczywiście składkę można wpłacać do końca roku szkolnego.

Płatności można dokonać u skarbników klasowych, jak również bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

odbiorca: Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 6 w Chrzanowie
bank: Alior Bank Oddział w Chrzanowie
tytuł wpłaty: komitet rodzicielski, imię i nazwisko dziecka, klasa

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć nasze dzieci większą kwotą lub przekazać darowiznę to również można dokonać wpłaty na wyżej podane konto.

Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy i zapewniamy, że wszystkie pieniądze zostaną przekazane dzieciom w postaci dofinansowania szkolnych imprez kulturalnych i nagród w szkolnych konkursach.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 6