sobota, 14 listopad 2020 14:21

Bezpłatne zajęcia edukacyjne

Drodzy Uczniowie,

Szanowni Państwo,

Veolia Południe zaprasza do udziału w BEZPŁATNYCH zajęciach edukacyjnych pod nazwą Powietrzna Akademia organizowanych przez Veolia term wspólnie z Airly.

Ten szczególny czas, w którym żyjemy nie powinien nam przeszkadzać w podejmowaniu ważnych tematów, takich jak uwrażliwienie na kwestie ochrony środowiska i edukację w zakresie eko pozytywnych działań. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie i starając się dostosować do wyjątkowych warunków, w jakich funkcjonują szkoły, Veolia term wspólnie z Airly, przygotowały dla nauczycieli i uczniów szkół podstawowych ciekawe lekcje prowadzone w formule online, realizowane w ramach Powietrznej Akademii.

Lekcje prowadzone będą przez edukatorów w lekkiej i atrakcyjnej dla uczniów konwencji. Zaprezentowane zostaną ciekawe doświadczenia chemiczne, wyjaśniające w przystępny sposób jakie są powody zanieczyszczenia powietrza, jak powstaje smog i jaki ma wpływ na zdrowie, jakie są ekologiczne źródła energii, co to jest energia odnawialna, co robić aby oszczędzać energię itp.

Gorąco zapraszamy zainteresowane klasynauczycieli i ich uczniów do wcześniejszej rejestracji na Lekcje Powietrznej Akademii , poprzez  poniższe linki.

17 listopada 2020 roku (wtorek), godz. 10:00 [Link do rejestracji]
24 listopada 2020 roku (wtorek), godz. 10:00 [Link do rejestracji]
01 grudnia 2020 roku (wtorek), godz. 10:00 [Link do rejestracji]
04 grudnia 2020 roku (piątek), godz. 10:00 [Link do rejestracji]

Jak zarejestrować się w celu uczestniczenia w bezpłatnej lekcję online?

Powietrzna Akademia to lekcje online na platformie ClickMeeting. Każda lekcja trwa ok 45 min.
Aby zarejestrować udział w Powietrznej Akademii, wystarczy kliknąć w czerwony(“Link do rejestracji”) a następnie wypełnić krótki formularz rejestracyjny dostępny na stronie i potwierdzić rejestrację klikając [REJESTRUJ]. wiadomości zwrotnej, wysłanej na podany adres mailowy znajdzie się instrukcja oraz odnośniki do zajęć edukacyjnych.

UWAGA:  Jest możliwość aby jeden nauczyciel zarejestrował się na siebie i po otrzymaniu mailem linka aktywacyjnego rozesłać go uczniom klasy.

Read 1346 times Last modified on sobota, 14 listopad 2020 20:26